Alertownik

Zachęcamy do korzystania z aplikacji Alertownik, nowoczesnej i darmowej płaszczyzny komunikacji pomiędzy urzędem a mieszkańcami naszego miasta.

Alertownik to prosta w obsłudze oraz funkcjonalna aplikacja, dzięki której można szybko i skutecznie zgłaszać problemy w bezpośrednim otoczeniu (np. uszkodzenia nawierzchni, różnego rodzaju awarie czy dzikie wysypiska). Użytkownicy mogą na czytelnej mapie okolicy przeglądać zgłoszenia nadesłane przez społeczność Alertownika i dołączać do nich jednym kliknięciem jednocześnie informując o tym jednostkę odpowiedzialną za sprawę.

Oprócz funkcji wysyłania zgłoszeń Alertownik oferuje także opcję odbierania ostrzeżeń oraz najważniejszych informacji z okolicy w wybranych miastach i gminach w Polsce. Mieszkańcy otrzymują krótkie powiadomienia tekstowe oznaczone kolorami dopasowanymi do kategorii informacji, które chcą otrzymywać. Wśród nich powiadomienia zawierające:

- ostrzeżenia – kolor czerwony (np. o awariach wodno-kanalizacyjnych, planowanych wyłączeniach prądu, zagrożeniach pogodowych),

- informacje administracyjne – kolor niebieski (np. o wynikach wyborów samorządowych, oświacie)

- informacje biznesowe – kolor zielony (np. o planowanych inwestycjach, nowych miejscach pracy)

- informacje rekreacyjne – kolor pomarańczowy (np. o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych i sportowych).

Z aplikacji Alertownik można korzystać bezpłatnie przez stronę internetową https://alertownik.pl/ lub pobrać aplikacje ze sklepów google play i app store za darmo! Osoby posiadające telefony z system Windows Phone zachęcamy do korzystania z Alertownika poprzez przeglądarkę internetową https://panel.alertownik.pl/mobile


Aplikacja jest darmowa i służy tylko i wyłącznie do kontaktu pomiędzy urzędem a mieszkańcami. Aplikacja nie przesyła żadnych treści reklamowych.

Drukuj

Urząd Miejski
w Puszczykowie

ul. Podleśna 4, 62-040 Puszczykowo

tel. +48 61 898 37 00

fax. +48 61 898 37 11

um@puszczykowo.pl

Urząd Miejski

NIP: 7771020151 | Regon: P-000526943

Miasto Puszczykowo

NIP: 7773159692 | Regon: 631257874

Godziny urzędowania

poniedziałek: 8:00 - 16:00

wtorek-piątek: 7:30 - 15:30

© 2016 Urząd Miejski w Puszczykowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

created by Medway